Eaton | 9E UPS | 9E3000IR | 3000 VA | 2700 W | 230 V
- TootjadEaton
- Mudel: 9E3000IR
- Saadavus: 2
-
1 260€
Eaton | 9E UPS | 9E3000IR | 3000 VA | 2700 W | 230 V
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 40-70 Hz |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 610.00 mm |
| Gross height (mm) | 89.00 mm |
| Gross weight | 32.30 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Maht | 3000 VA |
| Net weight | 31.30 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | 9E UPS |
| Producer product name | 9E3000IR |
| Puhvertoiteallika topoloogia | On line |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 8.00 kg |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 2700 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

